Fotogalerie pro školní rok 2008/2009

Dopravní výchova Zlín-Malenovice (13.05.2009)

V měsíci květnu se žáci naší základní školy účastnili dopravní výchovy ve Zlíně-Malenovicích. Získali tak základní znalosti k provozu na pozemních komunikacích.

Dopravní výchova Zlín-Malenovice (13.05.2009)

přejít na tuto fotogalerii

Projekt Comenius I.: Návštěva Španělska (12.05.2009)

V rámci projektu Comenius jsem také navštívili Španělsko, město Tobarra. Měli jsme možnost podívat se do několika místních škol, popovídat si s pedagogy a vyměnit si zkušenosti. Navštívili jsme také Institut vzdělávání v krajském městě Albacete. Byli jsme zde seznámeni s novým vzdělávacím programem školského systému Španělska, který se v mnohém podobá našemu ŠVP (Školní vzdělávací program).

Projekt Comenius I.: Návštěva města Tobarra - Španělsko (12.05.2009)

přejít na tuto fotogalerii

II. etapa rekonstrukce školy (15.09.2008)

V roce 2008 se nám podařilo získat dotace ze státního rozpočtu. O hlavních prázdninách začala rekonstrukce největšího pavilónu A, ve kterém byla provedena celá řada stavebních prací: výměna  oken a parapetů, nové rozvody studené i teplé vody, kanalizace, ústředního topení, elektřiny, byly položeny nové podlahoviny, zrekonstruována sociální zařízení, vyměněna krytina střechy, na schodišti byla nainstalována pojízdná plošina pro vozíčkáře. Bylo provedeno také akustické řešení školní jídelny. Z rezervního fondu školy jsme pak vybavili odbornou učebnu fyziky a chemie.

II. etapa rekonstrukce školy (15.09.2008)

Ostatní fotogalerie

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.