Fotogalerie pro školní rok 2008/2009

Dopravní výchova Zlín-Malenovice (13.05.2009)

V měsíci květnu se žáci naší základní školy účastnili dopravní výchovy ve Zlíně-Malenovicích. Získali tak základní znalosti k provozu na pozemních komunikacích.

Dopravní výchova Zlín-Malenovice (13.05.2009)

přejít na tuto fotogalerii

Projekt Comenius I.: Návštěva Španělska (12.05.2009)

V rámci projektu Comenius jsem také navštívili Španělsko, město Tobarra. Měli jsme možnost podívat se do několika místních škol, popovídat si s pedagogy a vyměnit si zkušenosti. Navštívili jsme také Institut vzdělávání v krajském městě Albacete. Byli jsme zde seznámeni s novým vzdělávacím programem školského systému Španělska, který se v mnohém podobá našemu ŠVP (Školní vzdělávací program).

Projekt Comenius I.: Návštěva města Tobarra - Španělsko (12.05.2009)

přejít na tuto fotogalerii

II. etapa rekonstrukce školy (15.09.2008)

V roce 2008 se nám podařilo získat dotace ze státního rozpočtu. O hlavních prázdninách začala rekonstrukce největšího pavilónu A, ve kterém byla provedena celá řada stavebních prací: výměna  oken a parapetů, nové rozvody studené i teplé vody, kanalizace, ústředního topení, elektřiny, byly položeny nové podlahoviny, zrekonstruována sociální zařízení, vyměněna krytina střechy, na schodišti byla nainstalována pojízdná plošina pro vozíčkáře. Bylo provedeno také akustické řešení školní jídelny. Z rezervního fondu školy jsme pak vybavili odbornou učebnu fyziky a chemie.

II. etapa rekonstrukce školy (15.09.2008)

Ostatní fotogalerie

Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

16.10.2017
Výskyt vší

Vážení rodiče, v naší škole vyskytly vši. Prosíme, abyste svým dětem i členům rodiny pečlivě prohlédli vlasy. V případě výskytu ošetřete vlasy přípravky PEDICUL HERMAL, DIFUSIL-H-FORTE, PARA-SIDOSE nebo PARANITJe třeba také vydezinfikovat hřebeny, kartáče, límce bund, čepice apod. Současně je nutné vyprat a vyžehlit ložní prádlo a textilie, které by mohly být zavšiveny.

Příspěvek KPDŠ

Výbor KPDŠ odhlasoval na své schůzi dne 5. 10. 2017 výběr příspěvku na nejstarší dítě v rodině ve výši 250,– Kč. Tento příspěvek se používá na akce pro žáky naší školy – vstupné a jízdné na kulturní akce, úhradu preventivních programů (R-Ego), nákup cen za různé soutěže, příspěvek na lyžařský výcvikový kurz. Děkujeme za úhradu.