Projekt: Dotkněte se inovací

Období práce na projektu: od 15. 10. 2014

– název projektu: Dotkněte se inovací

– operační program:

registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0024

– realizátor projektu: BOXED, s.r.o.

– partner projektu: Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Popis projektu: Projekt DOTKNĚTE SE INOVACÍ v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurencespchopnost je realizován v rámci individuálního projektu ostatního prioritní osy 7. 1. v oblasti podpory 1.3. Příjemcem dotace je BOXED, s.r.o, Velflíkova 4, Praha 6. Do projektu je zapojeno 50 partnerů s finančním příspěvkem.

Cílem projektu je:

• zvýšení profesního a osobnostního růstu pedagogických pracovníků a přenesení těchto kompetencí do zvýšení a zkvalitnění využití ICT prostředků a technologií do výuky na základních a středních školách.
  • najít, proškolit a vychovat mentora na každé škole a tím zajistit udržitelnost procesu zvyšování využívání ICT prostředků i po zakončení tohoto projektu.
  • zefektivnění využití ICT ve vzdělávání.
  • zvýšení metodické a technické podpory pedagogických pracovníků.
V rámci tohoto projektu zřídíme novou počítačovou učebnu na 1. stupni, ve které bude žákům k dispozici 18 dotykových notebooků.
stránka „Projekt: Dotkněte se inovací” již byla zobrazena 1476x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

21.08.2017
Oznamujeme rodičům nových žáků, že od pondělí 28. 8. 2017 si mohou od 8,00 do 15,00 hodin v kanceláři školy vyzvedávat čipy a informační leták ke stravování ve školní jídelně. Záloha na čip činí 100,– Kč.

21.08.2017
Školní jídelna začíná vařit pro cizí strávníky v pondělí 28. 8. 2017.