Projekt: Dotkněte se inovací

Období práce na projektu: od 15. 10. 2014

– název projektu: Dotkněte se inovací

– operační program:

registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0024

– realizátor projektu: BOXED, s.r.o.

– partner projektu: Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Popis projektu: Projekt DOTKNĚTE SE INOVACÍ v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurencespchopnost je realizován v rámci individuálního projektu ostatního prioritní osy 7. 1. v oblasti podpory 1.3. Příjemcem dotace je BOXED, s.r.o, Velflíkova 4, Praha 6. Do projektu je zapojeno 50 partnerů s finančním příspěvkem.

Cílem projektu je:

• zvýšení profesního a osobnostního růstu pedagogických pracovníků a přenesení těchto kompetencí do zvýšení a zkvalitnění využití ICT prostředků a technologií do výuky na základních a středních školách.
  • najít, proškolit a vychovat mentora na každé škole a tím zajistit udržitelnost procesu zvyšování využívání ICT prostředků i po zakončení tohoto projektu.
  • zefektivnění využití ICT ve vzdělávání.
  • zvýšení metodické a technické podpory pedagogických pracovníků.
V rámci tohoto projektu zřídíme novou počítačovou učebnu na 1. stupni, ve které bude žákům k dispozici 18 dotykových notebooků.
stránka „Projekt: Dotkněte se inovací” již byla zobrazena 2020x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.