Projekt: Dotkněte se inovací

Období práce na projektu: od 15. 10. 2014

– název projektu: Dotkněte se inovací

– operační program:

registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0024

– realizátor projektu: BOXED, s.r.o.

– partner projektu: Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Popis projektu: Projekt DOTKNĚTE SE INOVACÍ v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurencespchopnost je realizován v rámci individuálního projektu ostatního prioritní osy 7. 1. v oblasti podpory 1.3. Příjemcem dotace je BOXED, s.r.o, Velflíkova 4, Praha 6. Do projektu je zapojeno 50 partnerů s finančním příspěvkem.

Cílem projektu je:

• zvýšení profesního a osobnostního růstu pedagogických pracovníků a přenesení těchto kompetencí do zvýšení a zkvalitnění využití ICT prostředků a technologií do výuky na základních a středních školách.
  • najít, proškolit a vychovat mentora na každé škole a tím zajistit udržitelnost procesu zvyšování využívání ICT prostředků i po zakončení tohoto projektu.
  • zefektivnění využití ICT ve vzdělávání.
  • zvýšení metodické a technické podpory pedagogických pracovníků.
V rámci tohoto projektu zřídíme novou počítačovou učebnu na 1. stupni, ve které bude žákům k dispozici 18 dotykových notebooků.
stránka „Projekt: Dotkněte se inovací” již byla zobrazena 2436x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: