Projekt: Gabra a Málinka před interaktivní tabulí

zs-stitna-2011-interaktiv-tabule-uvod Období práce na projektu: 1.12.2008 – 30.11.2011

– koordinátorka projektu – Eva Trávníčková

Naše základní škola Gabry a Málinky pracuje na projektu v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Tento projekt je rovněž spolufinancován ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu.

Cílem projektu „Gabra a Málinka před interaktivní tabulí” je vytvoření technického zázemí k moderní výuce: vybavení učeben interaktivními tabulemi, vytvoření programového zázemí k moderní výuce, nákup interaktivních učebnic a výukových programů, ale také vytvoření vlastních elektronických výukových materiálů a pracovních materiálů nejen do všeobecně vzdělávacích předmětů, ale i k výuce jazyků.

V rámci projektu „Gabra a Málinka před interaktivní tabulí” nabízíme učitelům okolních škol možnost vyzkoušet si v našich odborných pracovnách ostré verze interaktivních učebnic, které vydávají nakladatelství Nová škola a Fraus. Podrobnější informace, kontakt a seznam interaktivních učebnic naleznete v dokumentu: Přijďte si vyzkoušet interaktivní učebnice.

Průběh projektu:

stránka „Projekt: Gabra a Málinka před interaktivní tabulí” již byla zobrazena 4059x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Konec výuky ve čtvrtek 21. 12. 2017:

1. stupeň – 11,15 hodin (po 4. vyučovací hodině)

2. stupeň – 12,10 hodin (po 5. vyučovací hodině)