Projekt: Technické vzdělávání (výzva 57)

logolink-esf-opvk-orientacni-dny-frystakObdobí práce na projektu: 01.9.2015 – 31. 12. 2015

– název projektu: Technické vzdělávání

– operační program: OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Popis projektu: Projekt je zaměřen na podporu kurikulární reformy.

Průběh projektu:

Klíčová aktivita 1: Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy

• Cílem klíčové aktivity je rozvoj technického vzdělávání formou vytváření žákovských výrobků na základě plánu rozvoje technických dovedností a následné vyhodnocení.
  • Pro realizaci bude sloužit potřebné vybavení školní dílny nářadím pro žáka a pedagoga.
Klíčová aktivita 2: Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků základní školy.
  • Podstatou je realizace vzdělávání učitelů ZŠ v práci s technickými materiály, zaměřené na rozvoj technických dovedností žáků ZŠ v polytechnické výchově.
stránka „Projekt: Technické vzdělávání (výzva 57)” již byla zobrazena 914x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

21.08.2017
Oznamujeme rodičům nových žáků, že od pondělí 28. 8. 2017 si mohou od 8,00 do 15,00 hodin v kanceláři školy vyzvedávat čipy a informační leták ke stravování ve školní jídelně. Záloha na čip činí 100,– Kč.

21.08.2017
Školní jídelna začíná vařit pro cizí strávníky v pondělí 28. 8. 2017.