Vyhodnocení sběrů

- napsáno 11. října 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9964-velka

Ve středu 10. 10. 2018 jsme odměnili vítěze sběru šípků a papíru.

Nejlepšími sběrači šípků na 1.stupni byli vyhodnoceni Florián Martinka, Matěj David a Eliška Šamková, za 2.stupeň Barbora Šenkeříková, Sára Strnadová a Alena Miklasová.

Ve sběru papíru vyhráli na 1. stupni Jan Hnilo, Nela Strnková a Jakub Kulíšek, na 2. stupni Dominik Hnilo, Alena Miklasová a Adam Barbořík.

Děkujeme nejen vítězům, ale i všem žákům a jejich rodičům, kteří se na sběrech podíleli.

Sběr šípků a papíru 2018

- napsáno 8. října 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9924-velka

V září proběhl na naší škole sběr šípků. Celkem se nasbíralo 258 kg.

Sběr starého papíru proběhl 2. a 3. října. Celkem se nasbíralo  14 tun.

Poděkování patří všem žákům, kteří se sběru zúčastnili, ale i rodičům, kteří jim pomáhali. Za pomoc při sběru papíru děkujeme chlapcům z 9. třídy.

zobrazit celou zprávu

VSL - přespolní běh Vlachovice 2018

- napsáno 8. října 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6325-velka

V druhém pokračování VSL se nám bohužel nedařilo a nenavázali jsme na úspěch mladších spolužáků ve vybíjené. Letošní ročník vytrvalostního běhu jsme zakončili na posledním místě… Malou útěchou je fakt, že výkony závodníků z jednotlivých škol byly velmi vyrovnané, kdy pět škol od sebe dělily pouhé čtyři body. Další utěšující náplastí bylo první místo Jakuba Caletky v kategorii starších chlapců.

Naši školu reprezentovali: J. Caletka, J. Zvoníček, Š. Polášková, I. Strnadová (všichni kat. st. žáci) a O. Struhař, T. Martinát, B. Šenkeříková, A. Holbová (všichni kat. ml. žáci).

Děkuji všem za reprezentaci a držme palce našim fotbalistům, kteří sehrají již tento čtvrtek turnaj v minikopané v Luhačovicích.

Mgr. Bronislav Šenkeřík