LVVK 2018 - Ski Areál Troják

- napsáno 13. února 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7234-velka

Žáci 7. ročníku se od pondělí 5. 2. do pátku 9. 2. 2018 zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu na Trojáku. Své zážitky a pocity vyjádřil za celou třídu Martin Sába. Jeho práce začíná větou: Bylo pondělí – první den – byl pádů čas.

zobrazit celou zprávu

Maškarní karneval ve ŠD 2018

- napsáno 9. února 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4917-velka

Ve čtvrtek 8.2.2018 si děti společně s vychovatelkami připravily ve školní družině „Maškarní karneval“. Obdivovali jsme princezny, čarodějnice, fotbalisty, čerty a jiné strašidelné i pohádkové masky. Průvod masek vystřídaly soutěže a taneční disco. Zábavné odpoledne se vydařilo a  dětem se líbilo.

Hana Bartošová

Cimbálová muzika RÉVA

- napsáno 1. února 2018 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4872-velka

Ve čtvrtek 1. 2. 2018 navštívili naši školu muzikanti cimbálové muziky Réva. S typickými lidovými nástroji zahráli dětem nejen lidové písničky, při kterých jsme si zazpívali, ale i rock, jazz, filmové melodie a klasickou hudbu. Děti poznaly, že i při cimbálové muzice se mohou dobře bavit a vystoupení se jim velmi líbilo. Vstupné na tuto akci jsme hradili z finančních prostředků KPDŠ.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy