Koncert ve školní družině 2018

- napsáno 20. června 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-9541-velka

Ve středu 20. června si děti, které navštěvují LŠU, připravily pro školní družinu koncert. Vystoupení se konalo v hudebně školy a své umění předvedli tito žáci: na klavír zahrála Nela Bartošová z 5. tř., na kytaru Adéla Škubníková z 5. tř., David Zvoníček ze 2. tř., Tamara Bartozelová z 5. tř., na zobcovou flétnu Kristýna Fojtíková ze 2. tř., Lucka Strnadová ze 2. tř., Vanda Miklasová ze 4. tř., Adéla Caletková ze 4. tř. Svým zpěvem zaujaly Tereza Pekařová ze 4. tř., Vendula Urbanová ze 2. tř. a Katka Matúšů ze 4. tř.  Děkujeme všem účinkujícím za velmi  pěkný kulturní zážitek.

Hana Bartošová

Florbalový turnaj 2018

- napsáno 20. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9462-velka

Již se stalo tradicí, že na konci školního roku sehrají žáci 2. stupně turnaj ve florbalu. Opět jsme zachovali systém, kdy kapitánem byl deváťák a tým si musel poskládat z mladších spolužáků. Myslím, že turnaj měl vše, co má mít – bojovnost, um, rychlost, krásné góly i brankářské zásahy… Přesto vítěz může být jen jeden. Letos se na 1. místě umístil tým Jakuba Pippala ve složení: Jakub Pippal, Jakub Caletka, Zdeněk Urban a Aleš Struhař.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Dominik Hnilo a jako nejlepší brankář byl oceněn Aleš Struhař.

Děkuji všem zúčastněným za hezké sportovní odpoledne a ještě jednou gratuluji vítězům.

Bronislav Šenkeřík

Návštěva houslařské dílny

- napsáno 20. června 2018 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9438-velka

Mnozí žáci 2. třídy hrají na hudební nástroj, všichni rádi zpívají. A tak nás napadlo, že by bylo zajímavé vidět, jak se hudební nástroje vyrábí. Na návštěvu své dílny nás pozval pan Matúšů z Jestřabí. Těšili jsme se, protože takových dílen je v republice málo. Na exkurzi jsme se připravili už ve škole. Vyrobili jsme si sešitek, připravili tužku, abychom si mohli všechno zapsat.

zobrazit celou zprávu

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.