Školní družina

zs-stitna-2011-skolni-druzina-uvod Školní družina při ZŠ Gabry a Málinky ve Štítné nad Vláří je místem, kde dítě není stresováno, kde má dostatek pohybu a kde jednotlivé činnosti vyplývají především ze zájmu dětí.

Školní vzdělávací program – ŠD

Činnost ve školní družině začíná společným obědem dětí a vychovatelky, která je učí správnému stolování a chování ve školní jídelně. Po obědě následuje tzv. odpočinková činnost, která je vyplněna klidnou, dobrovolnou hrou dětí s hračkami, společenskými hrami, četbou pohádek a příběhů, rozhovorem s dětmi.

• Školní družinu navštěvuje ve školním roce 2017/2018 celkem 95 dětí.
  • Provoz školní družiny: ranní družina od 6,30 do 7,15 hodin
      odpolední družina od 11,15 do 15,45 hodin

Odchody dětí ze školní družiny

13.15 hodin (první možný odchod ze ŠD)

14.15 hodin

14.30 hodin

15.00 hodin

15.15 hodin

Odchody ve 14 hodin byly z důvodu narušování zájmových činností zrušeny.

Volné odchody se týkají pouze žáků 5. tříd, a to až od 13.15 hodin.

Pokud vám z vážných důvodů odchody nevyhovují, je možná domluva s paní vychovatelkou.

Oddělení školní družiny

• vychovatelka: Hana Bartošová – I. oddělení
  • vychovatelka: Marie Hnilová – II. oddělení
  • vychovatelka: Ivana Fojtíková – III. oddělení

Poplatky

Na základě vyhlášky obecního úřadu Štítná nad Vláří-Popov přispívají rodiče na provoz školní družiny částkou 30,– Kč měsíčně. Poplatek se vybírá pololetně v září a v únoru. Za tyto finance se nakupuje spotřební materiál (výkresy, pastelky, barvy, atp.).

stránka „Školní družina” již byla zobrazena 6987x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.