Sport ZŠ Gabry a Málinky

zs-stitna-2011-sport-uvod Valašská sportovní liga

Ve středu 27. září začíná další jubilejní 20. ročník sportovních soutěží osmi škol z našeho nejbližšího okolí – Valašská sportovní liga. Pro žáky je připraveno celkem 11 disciplín, které jsou připraveny tak, že školu budou reprezentovat děti ze všech ročníků. Pro nejmenší je to atletika, vybíjená, minikopaná a plavání. Ti starší budou měřit své síly v kopané, basketbale, odbíjené, přespolním běhu, florbalu a atletice. Hlavním pořadatelem tohoto ročníku je naše škola.

stránka „Sport ZŠ Gabry a Málinky” již byla zobrazena 4306x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

16.10.2017
Výskyt vší

Vážení rodiče, v naší škole vyskytly vši. Prosíme, abyste svým dětem i členům rodiny pečlivě prohlédli vlasy. V případě výskytu ošetřete vlasy přípravky PEDICUL HERMAL, DIFUSIL-H-FORTE, PARA-SIDOSE nebo PARANITJe třeba také vydezinfikovat hřebeny, kartáče, límce bund, čepice apod. Současně je nutné vyprat a vyžehlit ložní prádlo a textilie, které by mohly být zavšiveny.

Příspěvek KPDŠ

Výbor KPDŠ odhlasoval na své schůzi dne 5. 10. 2017 výběr příspěvku na nejstarší dítě v rodině ve výši 250,– Kč. Tento příspěvek se používá na akce pro žáky naší školy – vstupné a jízdné na kulturní akce, úhradu preventivních programů (R-Ego), nákup cen za různé soutěže, příspěvek na lyžařský výcvikový kurz. Děkujeme za úhradu.