- napsáno 12. června 2012 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9541-velka

Ve středu 20. června si děti, které navštěvují LŠU, připravily pro školní družinu koncert. Vystoupení se konalo v hudebně školy a své umění předvedli tito žáci: na klavír zahrála Nela Bartošová z 5. tř., na kytaru Adéla Škubníková z 5. tř., David Zvoníček ze 2. tř., Tamara Bartozelová z 5. tř., na zobcovou flétnu Kristýna Fojtíková ze 2. tř., Lucka Strnadová ze 2. tř., Vanda Miklasová ze 4. tř., Adéla Caletková ze 4. tř. Svým zpěvem zaujaly Tereza Pekařová ze 4. tř., Vendula Urbanová ze 2. tř. a Katka Matúšů ze 4. tř.  Děkujeme všem účinkujícím za velmi  pěkný kulturní zážitek.

Hana Bartošová

zpráva „” již byla zobrazena 1954x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.

05.09.2018
Sběr šípků 10. 9. – 21. 9.

• vybírat se bude každý den (kromě pátku) o velké přestávce u malého sálku
  • šípky musí být zabavené stopek a listí,sbírejte je nejlépe do papírových nebo plátěných pytlíků
  • nejlepší jednotlivce i kolektivy čeká odměna
  • za utržené peníze nakoupíme hračky do ŠD