- napsáno 12. června 2012 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9541-velka

Ve středu 20. června si děti, které navštěvují LŠU, připravily pro školní družinu koncert. Vystoupení se konalo v hudebně školy a své umění předvedli tito žáci: na klavír zahrála Nela Bartošová z 5. tř., na kytaru Adéla Škubníková z 5. tř., David Zvoníček ze 2. tř., Tamara Bartozelová z 5. tř., na zobcovou flétnu Kristýna Fojtíková ze 2. tř., Lucka Strnadová ze 2. tř., Vanda Miklasová ze 4. tř., Adéla Caletková ze 4. tř. Svým zpěvem zaujaly Tereza Pekařová ze 4. tř., Vendula Urbanová ze 2. tř. a Katka Matúšů ze 4. tř.  Děkujeme všem účinkujícím za velmi  pěkný kulturní zážitek.

Hana Bartošová

zpráva „” již byla zobrazena 1916x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.