Adaptační kurz 6. ročníku ve Fryštáku

- napsáno 1. prosince 2011 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-335555

Ve dnech 28. – 30. 11. 2011 se žáci 6. třídy zúčastnili adaptačního kurzu ve Fryštáku.

Téma kurzu : Moje třída, moje parta!

Pedagogický doprovod: Mgr. Pavla Růžičková, ing. Alena Škubníková.

Program celého pobytu byl velmi dobře připraven. Děti pracovaly ve skupinkách, takže si mohly dostatečně vyzkoušet, jak je důležitá spolupráce a vzájemná domluva. Po celou dobu pracovaly s nadšením a vzájemným respektem.

Ubytování, stravu i atmosféru celého kurzu  hodnotíme kladně. Jsem ráda, že jsme překonali  i malé překážky, které se během pobytu  vyskytly.

Po celou dobu nám přálo počasí, takže jsme si užili i pobytu venku.

Díky kurzu se kolektiv třídy  utužil a zůstaly nám krásné vzpomínky, ke kterým se budeme rádi vracet.

Za celou třídu – tř. uč. Pavla Růžičková

zpráva „Adaptační kurz 6. ročníku ve Fryštáku” již byla zobrazena 1926x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.