Adaptační kurz 6. ročníku ve Fryštáku

- napsáno 1. prosince 2011 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-335555

Ve dnech 28. – 30. 11. 2011 se žáci 6. třídy zúčastnili adaptačního kurzu ve Fryštáku.

Téma kurzu : Moje třída, moje parta!

Pedagogický doprovod: Mgr. Pavla Růžičková, ing. Alena Škubníková.

Program celého pobytu byl velmi dobře připraven. Děti pracovaly ve skupinkách, takže si mohly dostatečně vyzkoušet, jak je důležitá spolupráce a vzájemná domluva. Po celou dobu pracovaly s nadšením a vzájemným respektem.

Ubytování, stravu i atmosféru celého kurzu  hodnotíme kladně. Jsem ráda, že jsme překonali  i malé překážky, které se během pobytu  vyskytly.

Po celou dobu nám přálo počasí, takže jsme si užili i pobytu venku.

Díky kurzu se kolektiv třídy  utužil a zůstaly nám krásné vzpomínky, ke kterým se budeme rádi vracet.

Za celou třídu – tř. uč. Pavla Růžičková

zpráva „Adaptační kurz 6. ročníku ve Fryštáku” již byla zobrazena 1637x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.