ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Adaptační kurz 6. ročníku

- napsáno 20. listopadu 2009 v kategorii Exkurze-výlety autorem Žáci

zs-stitna-2009-adaptacni-kurz-frystak-08-uvod Žáci 6. ročníku absolvovali ve dnech 18.až 20. listopadu 2009 adaptační kurz ve Fryštáku, jehož cílem bylo stmelení kolektivu a odstranění případných problémů.

Pobavte se s námi! Náš pobyt ve Fryštáku:

Ačkoli jsme v autobuse dělali skopičiny, házeli do sebe (i po sobě) brambůrky a sladkosti a pak se divili, že je nám z toho špatně, dorazili jsme do Fryštáku docela v pořádku. Byli jsme překvapení, když se na náměstí, na kterém jsme zůstali napospas civilizaci, objevili dva „agenti FBI“ (v těch seriálech přece chodí v civilu!), kteří nám odvezli autem zavazadla (někteří jich měli opravdu hodně) do budovy DISu. Dostali jsme do rukou list s otázkami a běhali jsme po náměstí jako splašení, abychom na ně odpověděli.

Celou dobu jsme hráli hry, ale nějak nás to neunavilo a minimálně náš pokoj byl plný řevu a ten vedlejší (vlastně i všechny ostatní) dupotu. Druhý den jsme vstali docela časně. Jako den předtím jsme měli plný program a když byly přestávky, těšili jsme se na další hru. Mě nejvíc bavil sedací sprint a slaňování. Ten den nás utahali. Třetí, poslední den, byl program jenom do dvanácti hodin, potom už jsme museli domů. Zůstali by jsme tam i týden, ale nějak to nešlo. Bohužel

Žáci 6. ročníku

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Adaptační kurz 6. ročníku” již byla zobrazena 1995x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg