Beseda a exkurze Pomozte zachránit farmáře pro 8. a 9. ročník

- napsáno 3. října 2018 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zachrante-farmare-velka

Hlavním tématem projektu je zemědělství. Žáci poznávají zemědělství jako jeden z nejvýznamnějších objevů, se kterým je zásadně provázána naše současnost a budoucnost. Vztahy člověka a přírody při produkci potravin jsou klíčové z hlediska rizik na zdraví člověka i principů udržitelného rozvoje.

Součástí besedy je i debata o volbě povolání v zemědělských, potravinářských a lesnických oborech.
Na besedu bude navazovat exkurze na vybrané zemědělské farmě.
                                                Mgr. Bronislav Šenkeřík
zpráva „Beseda a exkurze Pomozte zachránit farmáře pro 8. a 9. ročník” již byla zobrazena 57x