Beseda - mise v Bosně a Herzegovině

- napsáno 27. března 2019 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7788-velka

Protože se dnes skloňují slova obranyschopnost a bezpečnost České republiky a Evropy ve všech médiích, zorganizovali jsme ve středu 27. 3. 2019 ve spolupráci s knihovnou ve Štítné besedu s  válečným veteránem plk. gšt. Ing. Radkem Hennerem, v.z.. Pan Henner byl velitelem českých vojáků na zahraniční misi v Bosně a Hercegovině, odkud si přinesl plno poznatků, dojmů a zkušeností. Přednáška, které se zúčastnili žáci 2. stupně, byla velmi zajímavá a poučná.

zpráva „Beseda - mise v Bosně a Herzegovině” již byla zobrazena 52x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.