Cimbálová muzika RÉVA

- napsáno 1. února 2018 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4872-velka

Ve čtvrtek 1. 2. 2018 navštívili naši školu muzikanti cimbálové muziky Réva. S typickými lidovými nástroji zahráli dětem nejen lidové písničky, při kterých jsme si zazpívali, ale i rock, jazz, filmové melodie a klasickou hudbu. Děti poznaly, že i při cimbálové muzice se mohou dobře bavit a vystoupení se jim velmi líbilo. Vstupné na tuto akci jsme hradili z finančních prostředků KPDŠ.

zpráva „Cimbálová muzika RÉVA” již byla zobrazena 198x