Debl 2017

- napsáno 12. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5521-velka

Během měsíce června se uskutečnil již další v pořadí turnaj dvojic „Debl“ ve volejbalu žáků  6. – 9. ročníku. Letos se přihlásilo 18 dvojic, které byly rozděleny do čtyř skupin. Vítězové jednotlivých skupin se utkali ve finále 7. 6. 2017 o celkového vítěze. Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu, jen na menší hřiště a poslední získaný bod byl 12.

Žáci předváděli hezkou hru, bavilo je to a snažili se bojovat o každý míč. Odměnou jim byl zlatý pohár. Vítězi letošního ročníku, kteří se radovali z poháru, se stali Patrik Malaník a Tomáš Rak, oba žáci 9. A. Všem dvojicím na prvních čtyřech místech blahopřeji a věřím, že si i po opuštění naší školy volejbal rádi zahrají.

Pořadí: 1. místo     Patrik Malaník, Tomáš Rak -  9. A

2. místo    Denisa Hnaníčková , Bára Šuráňová  -  9. A

3. místo    Lenka Krejčířová, Katka Fojtíková  -  9.B

4. místo    Tereza Jablečníková, Adéla Pastyříková   -  9. B

Mgr. N. Hnaníčková

zpráva „Debl 2017” již byla zobrazena 331x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.