Debl 2019

- napsáno 20. června 2019 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2994-velka

Jako každý rok se v měsíci květnu a červnu uskutečnil turnaj dvojic ve volejbalu 6.  -  9. ročníku ,,Debl". Letos se přihlásilo 16 dvojic, které byly rozděleny do čtyř skupin. Vítězové jednotlivých skupin se pak utkali ve finále 17. 6. 2019 o celkového vítěze. Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu, jen na menším hřišti a poslední bod byl 12.

Žáci se snažili, každý chtěl vyhrát a získat zlatý pohár. Vítězi se po velmi vyrovnaném souboji stali žáci devátého ročníku Jaroslav Zvoníček a Jakub Caletka. Všem žákům děkuji za zájem a předvedené výkony, vítězům blahopřeji.

Výsledky: 1. Jaroslav Zvoníček, Jakub Caletka ( 9. tř.)

2. Adam Barbořík ( 6. tř.), Tobiáš Kamenčák ( 8. tř.)

3. Dorota Pippalová, Sára Strnadová ( 9. tř)

4. Anežka Hrnčiříková, Petra Hýblová ( 9. tř.)

Mgr. N. Hnaníčková

zpráva „Debl 2019” již byla zobrazena 115x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: