Děti dětem 2018

- napsáno 10. prosince 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7084-833

V neděli 9. 12. 2018 proběhlo v prostorách školy tradiční předvánoční koledování Děti dětem. Vánoční náladu navodila výstava betlémů, které vytvořily jednotlivé třídy. V dílničkách si návštěvníci vyzkoušeli výrobu vánočních ozdob, přání, textilních tašek… Součástí programu byly i ukázky lidových řemesel. S úspěchem se setkalo vystoupení Javorníčku a pěveckého sboru v tělocvičně školy a cimbálové muziky, která pak hrála ve školní jídelně. Zde také většina hostů ochutnala valašská jídla a zákusky.

Děkujeme všem, kteří se této akce zúčastnili a pomohli nám tak podpořit nemocné děti, kterým každý rok věnujeme část výtěžku.

zpráva „Děti dětem 2018” již byla zobrazena 138x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy