Fryšták 2017 - 6. ročník

- napsáno 6. listopadu 2017 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6527-velka  Žáci 6. ročníku se ve dnech 1. – 3. 11. 2017 zúčastnili Adaptačního kurzu v DIS Fryšták. Z tohoto pobytu uvádíme jejich dojmy a postřehy:

Fryšták byl velmi dobrý výlet, kde jsme se seznámili s naším novým panem učitelem Bronislavem Šenkeříkem. Po celou dobu pobytu byl pro nás připraven velmi bohatý a pestrý program.

Po příjezdu nás přivítaly dvě podivné postavy s parukami. Po úvodních aktivitách jsme se dostali do Domu Ignáce Stuchlého, kde jsme se zapsali do databáze, fotografovali a hráli v herně různé hry. Celý den probíhaly různé hry – např. sázky, rodina Mayerů, agenti FBI, fotokoutek, slaňování, horolezecká stěna, pohádky, nálety,… Večer jsme měli trochu problémy s usínáním…

Druhý den jsme pokračovali v programu. Instruktoři pro nás večer připravili stezku odvahy, která některé z nás tak vystrašila, že se báli i zazvonění mobilu :).

Celý pobyt se nám velmi líbil, byl to úžasný výlet!!!

Žáci 6. ročníku

zpráva „Fryšták 2017 - 6. ročník” již byla zobrazena 127x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.