Hasiči ve škole 2018

- napsáno 11. dubna 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5373-velka

V úterý 10.4.2018 navštívili naši školu pracovníci Hasičského záchranného sboru z Valašských Klobouk. Preventivní program Hasík zaměřený na výchovu dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva absolvovali žáci 2. a 6. třídy. Žáky problematika zaujala, byli aktivní a již nyní se těší  na exkurzi v HZS ve Valašských Kloboukách.

Program je určen pro děti na základních školách v celé České republice. Jeho hlavním cílem je předat dětem důležité informace a návyky v oblasti prevence před požáry a mimořádnými událostmi. Výuka probíhá hravou a názornou formou a každoročně se u dětí setkává s velmi kladným ohlasem.

Zdenka Vargová

zpráva „Hasiči ve škole 2018” již byla zobrazena 81x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.