Helfíkův kotár 2017

- napsáno 15. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

unnamed-4-862

V sobotu 10.6.2017 se ve Slavičíně v Pivečkově lesoparku konala soutěž první pomoci s názvem Helfíkův kotár. Soutěžila dvoučlenná družstva žáků 5.tříd. Děti na trase ošetřily celkem sedm velmi reálně namaskovaných zranění. Hodnotila se jednak správnost ošetření ale také i rychlost, s jakou to děti celé zvládly.

Naši školu reprezentovali Vojtěch Staša s Markem Škubníkem a Lucie Hýblová s Eliškou Kozubíkovou. Vojta s Markem zvítězili a získali pro školu krásný putovní pohár. Lucka s Eliškou získaly 12 místo z 26 soutěžních družstev.

Věra Pinďáková

zpráva „Helfíkův kotár 2017” již byla zobrazena 203x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.