Historie počítačů 2017

- napsáno 28. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
Dne 28.6.2017  si žáci 5. ročníku zasoutěžili v předmětu výpočetní technika. Tématem soutěže byla historie počítačů, která byla v minulých hodinách probírána. Žáci prokázali velmi dobré znalosti a soutěž byla až do posledního kola velmi vyrovnaná. Ve finále pak prokázalo nejlepší orientaci ve světě počítačů družstvo chlapců ve složení: Radek Miklas, Štěpán Struhař, Ondřej Struhař.
zpráva „Historie počítačů 2017” již byla zobrazena 54x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.