Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2019

- napsáno 11. února 2019 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1496-velka

Dne 11. 2. 2019 proběhla na naší škole konverzační soutěž v AJ. Součástí soutěže byl písemný test a ústní projev na jedno z pěti témat. Hodnotili jsme úroveň ústního projevu na vylosované téma, popis obrázků a reagování na dotazy. Všem soutěžícím děkujeme za účast a přípravu a výhercům gratulujeme.

•    1. místo – Martin Sába ( 8. ročník)
  •    2. místo – Martin Vaněk ( 8. ročník)
  •    3. místo – Aleš Struhař ( 9. ročník)

Mgr. Pavla Růžičková                                                                                     → přejít na fotogalerii

zpráva „Konverzační soutěž v anglickém jazyce 2019” již byla zobrazena 146x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: