Konverzační soutěž v německém jazyce 2014

- napsáno 28. dubna 2014 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

konverzacni-soutez-jn-14-velka Dne 28. 4. 2014 se konala soutěž v německé konverzaci. Naši deváťáci si tak mohli ověřit své znalosti němčiny v praxi. Žáci se nejdříve porotě představili a několik minut mluvili na zadané téma. Následovalo čtení a překlad německy psaného úryvku. Další disciplínou byl poslech a doplňování neznámého textu.

Soutěžní klání tedy vůbec nebylo jednoduché,   protože němčina je pro žáky druhým cizím jazykem.  Přesto ho všichni zúčastnění absolvovali se ctí.

Pořadí vítězů

1. místo:  Eliška Hrnčiříková

2. místo:  Ondřej Fojtík

3. místo:  Jiří David

Všem zúčastněným děkujeme za to, že dělají něco navíc a zároveň jim přejeme hodně úspěchů v dalším studiu německého jazyka na SŠ.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Konverzační soutěž v německém jazyce 2014” již byla zobrazena 772x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.