ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

LVVK 2019 - Ski Areál Troják

- napsáno 12. února 2019 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1363-velka

Žáci 7. ročníku se pod vedením paní učitelky Nadi Hnaníčkové a pana učitele Bronislava Šenkeříka zúčastnili ve dnech 4. – 8. 2. 2019 lyžařského výcvikového kurzu na Trojáku. S celým pobytem byli velmi spokojeni a napsali nám své postřehy. 

V pondělí dopoledne jsme přijeli do hotelu Na Trojáku. Donesli jsme si věci na pokoje a šli hned lyžovat. Pokoje byly čisté, útulné a hezké. Po dopoledním lyžování a obědě nás každý den čekal volný čas, kdy jsme měli možnost si odpočinout. Po odpoledním lyžování a večeři jsme se každý den těšili na večerní program. Ve středu jsme místo odpoledního lyžování šli na procházku k meteorologické stanici Maruška a večerní program jsme strávili hraním bowlingu. 

Ve čtvrtek dopoledne jsme ukázali své pokroky na lyžařských závodech. Povrch byl zmrzlý a náročný, ale všichni jsme dojeli do cíle. Velmi nás bavilo i čtvrteční večerní lyžování a jízdy na krátkých lyžích – bladech. Výcvik jsme ukončili karnevalem na lyžích. Na lyžařském výcviku se nám moc líbilo.

                                      Žáci 7. třídy

→ přejít na fotogalerii

zpráva „LVVK 2019 - Ski Areál Troják” již byla zobrazena 200x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg