ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Madio 7. - 9. ročník

- napsáno 18. října 2013 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

madio-13-velka-2pg

Ve čtvrtek 17.10.2013 navštívily naši školu se svými programy primární prevence pracovnice o.s. Madio. Témata setkání navazovala na programy, které žáci 7. – 9. ročníku absolvovali na jaře minulého školního roku. Lektorky probíraly vztahy ve třídách, umění komunikace a další problémy, se kterými se děti potýkají. Celý program hradíme z peněz EU, které jsme obdrželi v rámci projektu Peníze školám.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Madio 7. - 9. ročník” již byla zobrazena 850x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg