Maluj a buď blíž přírodě

- napsáno 16. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

koncert-001

Žáci 3. třídy se zapojili do celostátní výtvarné soutěže MALUJ  A  BUĎ  BLÍŽ PŘÍRODĚ  2017.

Společně s  paní učitelkou Jarmilou Jankových vybrali nejlepší díla a zaslali je do Prahy. Porotu zaujala práce Kateřiny Matúšů, která ve své kategorii  získala 3. místo. Od organizátorů jsme jí předali diplom a dárečky. Katce srdečně blahopřejeme.

zpráva „Maluj a buď blíž přírodě” již byla zobrazena 127x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.