Medové odpoledne 2017

- napsáno 8. listopadu 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

stazeny-soubor-19-919

I na letošním ročníku Medového odpoledne, které se konalo v sobotu 4. 11. 2017 v kulturním domě ve Štítné, vystoupil se svým programem  národopisný kroužek Javorníček.  Za nácvik pěkného programu děkujeme paní učitelce Zdence Vargové a Kláře Noskové.

Naše škola se rovněž podílela na výzdobě kulturního domu a organizaci soutěže o nejlepší výtvarné dílo. Za tuto práci patří poděkování paní učitelce Zdeňce Miklasové.

zpráva „Medové odpoledne 2017” již byla zobrazena 40x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.