Návštěva moštárny - 4. třída

- napsáno 31. října 2018 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0095-velka

Ve středu jsme byli pozváni na exkurzi do štítenské moštárny. Pan Kučera nám ukázal, jak se dělá jablečný mošt.
Je to vlastně jednoduché. Nejdřív se dají umytá jablíčka do drtiče. Jakmile jsou  jablka nadrcená na kaši, předělají do lisu. Tam se vylisují a výsledkem je výborný jablečný mošt. Tak na zdraví!
                                                                   Vojta Pinďák, 4. třída

zpráva „Návštěva moštárny - 4. třída” již byla zobrazena 46x