Nicholas WINTON – Síla lidskosti

- napsáno 12. října 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Dne 12. 10. 2017 se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili v KD v Brumově promítání filmu z roku 2002 „Nicholas WINTON – Síla lidskosti“. Děti zhlédly mezinárodně oceňovaný hraný dokument o britském úředníkovi, který do celosvětového povědomí vstoupil tím, že zachránil 669 českých dětí před blížící se 2. světovou válkou.  Dokumentární film režiséra Mateje Mináče (Slovák) nám byl představen  jeho dramaturgem p. Zdeňkem Tulisem. Po promítání následoval čas pro dotazy. Žáci obou tříd byli Wintonovým příběhem osloveni.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Nicholas WINTON – Síla lidskosti” již byla zobrazena 77x

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy