Nové pracovní stanice v počítačové učebně

- napsáno 19. ledna 2010 v kategorii Školní projekty Ze školy autorem Eva Trávníčková

zs-stitna-2010-nove-pc-15x-04-uvod V rámci projektu Rovná příležitost pro Gabru a Málinku jsme v počítačové učebně v průběhu prosince 2010  připojili do školní sítě patnáct nových pracovních stanic s LCD monitory. V  učebně je tak nyní k dispozici 27 pracovních stanic, na kterých mají učitelé i žáci možnost využívat více než sto počítačových výukových programů v různých vyučovacích předmětech. Rozšíření počítačové učebny nyní umožňuje její využívání početnějšími třídami nebo i dvěma skupinami v dělených hodinách.

Hodnota technického vybavení pořízeného z projektu je 200 000 Kč.

zpráva „Nové pracovní stanice v počítačové učebně” již byla zobrazena 1447x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.