O zlatý klíč Brumovského hradu 2018

- napsáno 10. května 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

20180509-080550-velka

Ve středu 9. května 2018 se žáci 7. ročníku zúčastnili soutěže „O zlatý klíč brumovského hradu“. Školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo ve složení: Martin Sába (kapitán), Martin Vaněk, David Pinďák a Tobiáš Kamenčák. Na devíti stanovištích žáci absolvovali vědomostní soutěže (panovníci, literatura, příroda, dopravní výchova, naše Valašsko), soutěže dovednostní (hod kamennou koulí na koš, hod kroužky na meč), ale i soutěže, při nichž bylo zapotřebí trocha štěstí (kostky). Po skončení soutěže vystoupila skupina historického šermu Valmont. Celkový počet bodů nestačil na medailové pozice, přesto však děkujeme za účast a vzornou reprezentaci školy.

Martina Šuráňová

zpráva „O zlatý klíč Brumovského hradu 2018” již byla zobrazena 151x