O zlatý klíč Brumovského hradu 2018

- napsáno 10. května 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

20180509-080550-velka

Ve středu 9. května 2018 se žáci 7. ročníku zúčastnili soutěže „O zlatý klíč brumovského hradu“. Školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo ve složení: Martin Sába (kapitán), Martin Vaněk, David Pinďák a Tobiáš Kamenčák. Na devíti stanovištích žáci absolvovali vědomostní soutěže (panovníci, literatura, příroda, dopravní výchova, naše Valašsko), soutěže dovednostní (hod kamennou koulí na koš, hod kroužky na meč), ale i soutěže, při nichž bylo zapotřebí trocha štěstí (kostky). Po skončení soutěže vystoupila skupina historického šermu Valmont. Celkový počet bodů nestačil na medailové pozice, přesto však děkujeme za účast a vzornou reprezentaci školy.

Martina Šuráňová

zpráva „O zlatý klíč Brumovského hradu 2018” již byla zobrazena 85x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.

05.09.2018
Sběr šípků 10. 9. – 21. 9.

• vybírat se bude každý den (kromě pátku) o velké přestávce u malého sálku
  • šípky musí být zabavené stopek a listí,sbírejte je nejlépe do papírových nebo plátěných pytlíků
  • nejlepší jednotlivce i kolektivy čeká odměna
  • za utržené peníze nakoupíme hračky do ŠD