O zlatý klíč Brumovského hradu 2018

- napsáno 10. května 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

20180509-080550-velka

Ve středu 9. května 2018 se žáci 7. ročníku zúčastnili soutěže „O zlatý klíč brumovského hradu“. Školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo ve složení: Martin Sába (kapitán), Martin Vaněk, David Pinďák a Tobiáš Kamenčák. Na devíti stanovištích žáci absolvovali vědomostní soutěže (panovníci, literatura, příroda, dopravní výchova, naše Valašsko), soutěže dovednostní (hod kamennou koulí na koš, hod kroužky na meč), ale i soutěže, při nichž bylo zapotřebí trocha štěstí (kostky). Po skončení soutěže vystoupila skupina historického šermu Valmont. Celkový počet bodů nestačil na medailové pozice, přesto však děkujeme za účast a vzornou reprezentaci školy.

Martina Šuráňová

zpráva „O zlatý klíč Brumovského hradu 2018” již byla zobrazena 62x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.