Oblastní kolo soutěže mladých cyklistů 2019

- napsáno 29. dubna 2019 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0884-kopie-823

Ve  středu 24. dubna 2019  proběhlo  v Brumově oblastní kolo dopravní soutěže Mladý cyklista. Letos jsme měli zastoupení v mladší i starší kategorii.

Mladší žáci  ve složení  R. Hnaníček, F. Maryáš z 5. tř., A. Hnilová a B. Kučerová  ze 4. tř. obsadili  skvělé 1. místo a postoupili do okresního kola.  Radim Hnaníček byl nejlepším jednotlivcem v kategorii mladších žáků.

Za starší žáky nás reprezentovali A. Holbová, V. Šuráňová, V. Pinďák, M. Ryza ze 7. tř. V této kategorii byla velmi silná konkurence. Gratulujeme k pěknému 3. místu a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mladším žákům blahopřejeme k postupu do okresního kola a přejeme hodně úspěchů.

Marie Hnilová, ved. dopravního kroužku

zpráva „Oblastní kolo soutěže mladých cyklistů 2019” již byla zobrazena 156x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: