Oblastní kolo soutěže mladých cyklistů 2019

- napsáno 29. dubna 2019 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0884-kopie-823

Ve  středu 24. dubna 2019  proběhlo  v Brumově oblastní kolo dopravní soutěže Mladý cyklista. Letos jsme měli zastoupení v mladší i starší kategorii.

Mladší žáci  ve složení  R. Hnaníček, F. Maryáš z 5. tř., A. Hnilová a B. Kučerová  ze 4. tř. obsadili  skvělé 1. místo a postoupili do okresního kola.  Radim Hnaníček byl nejlepším jednotlivcem v kategorii mladších žáků.

Za starší žáky nás reprezentovali A. Holbová, V. Šuráňová, V. Pinďák, M. Ryza ze 7. tř. V této kategorii byla velmi silná konkurence. Gratulujeme k pěknému 3. místu a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mladším žákům blahopřejeme k postupu do okresního kola a přejeme hodně úspěchů.

Marie Hnilová, ved. dopravního kroužku

zpráva „Oblastní kolo soutěže mladých cyklistů 2019” již byla zobrazena 121x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.