Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2018

- napsáno 30. ledna 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V pondělí 29.1.  2018  se uskutečnilo okresní kolo Olympiády v českém jazyce (OČJ). Soutěž je určena žákům 8. a 9. tř. Naši školu reprezentovali vítězové školního kola Monika Strnadová, David Tkadlec (oba žáci 9.tř.). Úkoly nebývají snadné. Důležité je porozumět zadání, které mnohdy klade důraz na logické myšlení a čtenářskou gramotnost. Součástí OČJ byla i slohová práce na téma: „Ve škole mi chybí jeden předmět, a to…“.

Ve velké konkurenci škol a  v počtu 60 žáků se naši žáci sice neumístili na žádném z medailových míst, ale přesto se nemusí za své výkony stydět. Děkujeme jim oběma za reprezentaci školy a  také p. uč. Z. Miklasové za jejich  vzornou přípravu.

Mgr. Renata Chromíková, vedoucí předmětové komise ČJ

zpráva „Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2018” již byla zobrazena 62x

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy