Okresní přebor ve volejbalu dívek 2018

- napsáno 21. března 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9679-velka

V úterý 20. 3. 2018 se konal ve Zlíně okresní přebor ve volejbalu dívek. Tento rok se zúčastnila pouze čtyři družstva – tři družstva, která hrají krajský přebor a naše škola.  V této těžké konkurenci naše volejbalistky obstály se ctí. Za bojovnost a předvedené výkony dostaly pohár, který jim byl cenou útěchy. Všem dívkám děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Naďa Hnaníčková

Uvádíme i dojmy našich volejbalistek:

V úterý 20. 3. 2018 se žákyně 8. a 9. ročníku (Alžběta Vilímková, Adéla Bačová, Eliška Soukupová, Marie Chovančíková, Dorota Pippalová, Sára Strnadová, Kateřina Kulíšková) již tradičně zúčastnily okresního přeboru ve volejbale na ZŠ Okružní ve Zlíně. Dostavily se pouze čtyři týmy. Ze začátku se nám nedařilo, neboť jsme neměly takové zkušenosti jako naše soupeřky. I tak jsme odjížděly s úsměvem na rtech. Největší poděkování patří paní učitelce Naděždě Hnaníčkové. Za dva týdny na dalším turnaji znovu ukážeme, co nás naučila.

Žákyně 8. a 9. třídy

zpráva „Okresní přebor ve volejbalu dívek 2018” již byla zobrazena 159x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.