ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Orientační dny 2018 - 8. ročník

- napsáno 26. dubna 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8748-velka

Na pobyt ve Fryštáku se žáci 8. ročníku moc těšili a nebyli zklamáni. Program byl velmi dobře připraven a přizpůsoben jejich požadavkům. Strávili  zde krásné chvíle plné her, povídání a příjemných zážitků. Po celou dobu  jim přálo počasí, které celý pobyt velmi usnadnilo a zpříjemnilo.

Jsem si jista, že na tento pobyt budou velmi rádi vzpomínat a chválím celou třídu za jejich nadšení, kamarádský přístup a týmovou práci.

                                                              Třídní učitelka Pavla Růžičková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Orientační dny 2018 - 8. ročník” již byla zobrazena 194x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

14.01.2019
Oznamujeme cizím strávníkům, že od 1. 2. 2019 se zvyšuje cena oběda na 70,– Kč. 

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg