Orientační dny ve Fryštáku (8.B)

- napsáno 16. dubna 2010 v kategorii Exkurze-výlety autorem Žáci

zs-stitna-2010-frystak-8b-02-uvod Ve dnech 14. – 16. dubna jsme absolvovali Orientační dny v Domě Ignáce Stuchlého ve Fryštáku. Toto místo jsme již znali z 6. třídy. Ve středu ráno nás odvezl autobus přímo až do Fryštáku.  Ihned po ubytování začal náš program.  Po večeři jsme se odebrali do svých pokojů a čekala nás ne moc příjemná noc :o) Čtvrtek byl celý deštivý, ale nám to vůbec nevadilo.

Program byl super (rozcvička, hry, příběhy, slaňování, horolezecká stěna atd.) a nálada také. Večer byla naplánovaná diskotéka, na které jsme se všichni vytancovali a únavou klesli do našich spacáků. V pátek konečně nepršelo, čehož jsme využili a hráli hry na hřišti. Po obědě jsme vyrazili domů. Sice unavení, utahaní, někteří nevyspalí a rozlámaní, ale zážitky budou, což je nejdůležitější.

zpráva „Orientační dny ve Fryštáku (8.B)” již byla zobrazena 1608x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.