Ostrov čtenářů - 4. ročník

- napsáno 27. června 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6169-velka

Žáci 4. ročníku zakončili úkoly ve čtení nejoblíbenějším způsobem - dramatizací některého článku z čítanky nebo vlastním vymyšleným příběhem. Mnozí se předvedli úplně jiným způsobem než ve vyučování a tím nás velmi překvapili a pobavili. Odměnou jim bylo doplutí na Ostrov čtenářů, kde je čekal poklad. K tomu nám pro slavnostnější průběh zahrály děti, které umí hrát na hudební nástroje. Přesto, že některé děti na ostrov nedopluly, zaslouží všichni zúčastnění pochvalu.

Mgr. N. Hnaníčková

zpráva „Ostrov čtenářů - 4. ročník” již byla zobrazena 62x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.

05.09.2018
Sběr šípků 10. 9. – 21. 9.

• vybírat se bude každý den (kromě pátku) o velké přestávce u malého sálku
  • šípky musí být zabavené stopek a listí,sbírejte je nejlépe do papírových nebo plátěných pytlíků
  • nejlepší jednotlivce i kolektivy čeká odměna
  • za utržené peníze nakoupíme hračky do ŠD