Páťáci hrají pro radost...

- napsáno 27. března 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5121-velka

Dne 27. 3. 2018 se uskutečnilo divadelní představení   pohádky
„DVA TOVARYŠI", kterou  si  žáci  5. třídy připravili v rámci čtenářského klubu pro své mladší spolužáky  z I. stupně.
Divadlo jim dalo pořádně „zabrat“. Připravili si krásné masky i hudbu, dále si sami vytvořili kulisy a v neposlední řadě se naučili poměrně rozsáhlý text. Vtipná pohádka našla v řadách mladších žáků vděčné publikum a páťáci sklidili na konci hry opravdu bouřlivý potlesk.

Děkuji všem, kteří nám s přípravou divadelní hry pomáhali (především všem maminkám) a celé 5. tř.., že si to prostě „užívali“J.

Mgr. Renata Chromíková, tř. uč.

zpráva „Páťáci hrají pro radost...” již byla zobrazena 152x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.

05.09.2018
Sběr šípků 10. 9. – 21. 9.

• vybírat se bude každý den (kromě pátku) o velké přestávce u malého sálku
  • šípky musí být zabavené stopek a listí,sbírejte je nejlépe do papírových nebo plátěných pytlíků
  • nejlepší jednotlivce i kolektivy čeká odměna
  • za utržené peníze nakoupíme hračky do ŠD