Plavání 2018 - 5. ročník

- napsáno 8. listopadu 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0102-velka

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy podporuje již druhým rokem plaveckou výuku žáků na 1. stupni prostřednictvím dotace, která je určena na dopravu do místa výuky plavání a zpět.

Jako první v tomto školním roce absolvovali plavecký výcvik žáci 5. třídy. Nejlepší z nich budou školu reprezentovat na plaveckých závodech v rámci VSL, které se budou konat ve čtvrtek 22. 11. 2018.

zpráva „Plavání 2018 - 5. ročník” již byla zobrazena 47x