Představení Peter Black

- napsáno 10. března 2017 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

3-pb3-cz-small

Žáci 8. a 9. ročníku navštívili v pátek 10. 3. 2017 divadelní představení ve Zlíně s názvem Peter Black. Název divadelní hry připomínající v českém překladu hru Černý Petr není náhoda. V anglickém jazyce sledovali žáci příběh člověka, který v průběhu jednoho dne přišel doslova a do písmene o všechno. Jeho opětovný start od nuly je motivovaný základními lidskými potřebami, jako jsou spánek, jídlo, teplo, práce, přátelé a rodina. Divadelní hra umožnila žákům atraktivní a hravou formou zdokonalovat si vědomosti z cizího jazyka a získat schopnost bezprostřední interakce.

zpráva „Představení Peter Black” již byla zobrazena 207x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.

05.09.2018
Sběr šípků 10. 9. – 21. 9.

• vybírat se bude každý den (kromě pátku) o velké přestávce u malého sálku
  • šípky musí být zabavené stopek a listí,sbírejte je nejlépe do papírových nebo plátěných pytlíků
  • nejlepší jednotlivce i kolektivy čeká odměna
  • za utržené peníze nakoupíme hračky do ŠD