Recitační soutěž ve ŠD 2019

- napsáno 7. března 2019 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7606-velka

Ve čtvrtek 7. března 2019 se děti, které rády recitují a navštěvují školní družinu, zúčastnily recitační soutěže. Soutěž probíhala ve školním sálku, kde ve čtyřech kategoriích soutěžilo dvacet žáků. Mezi nejlepší recitátory patří Petr Pospíšil, Matyáš Mikulička, Natálie Fojtíková, Šimon Liška a Vojta Pinďák.
Všem recitátorům děkujeme za vzornou přípravu,porota měla velmi těžké rozhodování.

Hana Bartošová

zpráva „Recitační soutěž ve ŠD 2019” již byla zobrazena 93x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.