Sazka Olympijský víceboj 2017

- napsáno 29. června 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5970-velka

I v letošním školním roce jsme byli součástí projektu Sazka Olympijský víceboj. Žáci si některé hodiny tělesné výchovy zpestřovali celkem osmi disciplínami (běh 60 m, vytrvalostní běh, skok do dálky, hod míčem, postoj čápa, hluboký předklon, sedy-lehy, T-běh). Naše škola získala zlatou medaili za 100% zapojení. Jednotliví žáci pak dostali olympijské diplomy, kde mají vyhodnoceny své výkony, rady na zlepšení svých schopností, tipy na tréninky.

zpráva „Sazka Olympijský víceboj 2017” již byla zobrazena 131x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

16.10.2017
Výskyt vší

Vážení rodiče, v naší škole vyskytly vši. Prosíme, abyste svým dětem i členům rodiny pečlivě prohlédli vlasy. V případě výskytu ošetřete vlasy přípravky PEDICUL HERMAL, DIFUSIL-H-FORTE, PARA-SIDOSE nebo PARANITJe třeba také vydezinfikovat hřebeny, kartáče, límce bund, čepice apod. Současně je nutné vyprat a vyžehlit ložní prádlo a textilie, které by mohly být zavšiveny.

Příspěvek KPDŠ

Výbor KPDŠ odhlasoval na své schůzi dne 5. 10. 2017 výběr příspěvku na nejstarší dítě v rodině ve výši 250,– Kč. Tento příspěvek se používá na akce pro žáky naší školy – vstupné a jízdné na kulturní akce, úhradu preventivních programů (R-Ego), nákup cen za různé soutěže, příspěvek na lyžařský výcvikový kurz. Děkujeme za úhradu.