ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Slavnost slabikáře 2013

- napsáno 20. listopadu 2013 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

slavnost-slabikare-13-velka

Ve čtvrtek  20.11.2013  měli žáci 1. třídy  a jejich rodiče malou slavnost - 
předávání Slabikáře.

Děti předvedly, jak dovedou číst první  písmena, slabiky a jednoduchá slova. Napsaly první psací písmena a slabiky. Dařilo se jim, a proto  pan ředitel každému prvňáčkovi  předal krásný nový Slabikář. Popřál jim hodně
radosti při poznávání dalších písmen a čtení. Společně s rodiči si všichni Slabikář prohlédli. Nepřítomné maminky s radostí zastoupila paní vychovatelka.

Všechny děti se těší, až z nového Slabikáře budeme číst.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Slavnost slabikáře 2013” již byla zobrazena 856x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg