Slavnost slabikáře 2013

slavnost-slabikare-13-velka

Ve čtvrtek  20.11.2013  měli žáci 1. třídy  a jejich rodiče malou slavnost -
předávání Slabikáře.

Děti předvedly, jak dovedou číst první  písmena, slabiky a jednoduchá slova. Napsaly první psací písmena a slabiky. Dařilo se jim, a proto  pan ředitel každému prvňáčkovi  předal krásný nový Slabikář. Popřál jim hodně
radosti při poznávání dalších písmen a čtení. Společně s rodiči si všichni Slabikář prohlédli. Nepřítomné maminky s radostí zastoupila paní vychovatelka.

Všechny děti se těší, až z nového Slabikáře budeme číst.

zpráva „Slavnost slabikáře 2013” již byla zobrazena 856x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.