Vánoce ve školní družině 2017

- napsáno 20. prosince 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová
img-4709-velka

Na úterý  19. 12. si vychovatelky ŠD připravily společně s dětmi vánoční besídku. Děti si  poslechly vánoční pohádku, povídaly si o Vánocích a vánočních zvycích. Ke sváteční atmosféře přispěla vůně perníčků a ovoce. Na závěr došlo k rozbalování dárků, které dětem přinesl Ježíšek.

Hana Bartošová

zpráva „Vánoce ve školní družině 2017” již byla zobrazena 151x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.