Volejbal deváťáci - učitelé 2018

- napsáno 27. června 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9644-velka

V úterý 26. 6. 2018 se tradičně utkali žáci 9. ročníku se svými učiteli. Deváťáci se rvali ze všech sil, bojovali o každý míč. Jak už to ale bývá na konci každého roku, učitelé nezklamali a vyhráli všechny zápasy. Poslední hru si zahrály smíšené týmy. Děkujeme všem učitelům, že si na tuto akci udělali čas a zahráli si s námi.

žáci 9. ročníku

zpráva „Volejbal deváťáci - učitelé 2018” již byla zobrazena 123x