Volejbalový turnaj dvojic 2014

- napsáno 27. května 2014 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

finale-debl-14-velka Během měsíce dubna a května proběhl na naší škole již tradičně turnaj dvojic ve volejbalu 6. – 9. tříd. Letos se přihlásilo 19 dvojic, které byly rozděleny do čtyř skupin. Vítězové skupin bojovali ve finále 20. května o 1. – 4. místo.

Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu, jen sety byly zkráceny do 12. Letos bych chtěla žáky pochválit za skvělé výkony a hlavně vyzvednout šesťáky, kteří se nebáli a utkali se se svými staršími spolužáky se ctí a dokonce se jim podařilo některé z nich i porazit.

Zlatý pohár a vítězství si odnáší Martin Kuja a Petr Sláma, oba žáci 9. třídy.

Celkové výsledky:

1. Martin Kuja, Petr Sláma  ( 9. třída)

2. Marcela Holbová, Eliška Hrnčiříková ( 9. třída)

3. Lukáš Kamenčák, Ondřej Zvoníček ( 8. třída)

4. Daniela Šuráňová, Jan Spáčil ( 8. třída, 7. třída)

Všem blahopřeji a přeji ještě mnoho podobných sportovních úspěchů.

Mgr. N. Hnaníčková

zpráva „Volejbalový turnaj dvojic 2014” již byla zobrazena 839x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.