VSL 2017 - vytrvalost

- napsáno 5. října 2017 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6140-velka
Ve čtvrtek 5.10.2017 proběhl ve Vlachovicích v rámci Valašské sportovní ligy vytrvalostní běh. V náročných klimatických podmínkách se nám běh příliš nevydařil a obsadili jsme až 6. místo. Přesto jsme se v dílčích kategoriích 2 x umístili na stupních vítězů: Michal Mana (3. místo, kat. mladší žáci) a Jakub Caletka (1. místo, kat. starší žáci). Děkuji všem reprezentujícím žákům.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „VSL 2017 - vytrvalost” již byla zobrazena 50x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

16.10.2017
Výskyt vší

Vážení rodiče, v naší škole vyskytly vši. Prosíme, abyste svým dětem i členům rodiny pečlivě prohlédli vlasy. V případě výskytu ošetřete vlasy přípravky PEDICUL HERMAL, DIFUSIL-H-FORTE, PARA-SIDOSE nebo PARANITJe třeba také vydezinfikovat hřebeny, kartáče, límce bund, čepice apod. Současně je nutné vyprat a vyžehlit ložní prádlo a textilie, které by mohly být zavšiveny.

Příspěvek KPDŠ

Výbor KPDŠ odhlasoval na své schůzi dne 5. 10. 2017 výběr příspěvku na nejstarší dítě v rodině ve výši 250,– Kč. Tento příspěvek se používá na akce pro žáky naší školy – vstupné a jízdné na kulturní akce, úhradu preventivních programů (R-Ego), nákup cen za různé soutěže, příspěvek na lyžařský výcvikový kurz. Děkujeme za úhradu.