VSL 2018 - atletika I. st.

- napsáno 11. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9172-velka

Dne 5. 6. 2018 se ve Slavičíně uskutečnila VALAŠSKÁ SPORTOVNÍ LIGA v atletice pro děti 1. stupně. Soutěžilo se v běhu na 50 a 60 m, skoku dalekém,  hodu kriketovým míčkem v kategoriích 1.-3. ročník, 4.-5. ročník a ve smíšené štafetě 4×100 m.
Naši školu reprezentovali: Julie Lišková, Šimon Liška (2. třída), Amálie Hnilová, Adéla Vítková, Roman Liška, Vojtěch Liška (3. třída), Lída Stašová, Adam Machuča, Veronika Poláchová(4. třída), Natálie Oberreiterová, Adam Barbořík, Adam Vaculík (5. třída)

Nejlepší umístění našich sportovců:

Vojtěch Liška   – 1. místo – běh na 50m
                             – 1. místo – skok daleký
Roman Liška     -  1. místo – hod míčkem
Amálie Hnilová – 3. místo – hod míčkem
Adam Barbořík – 1. místo – hod míčkem
Adam Machuča – 3. místo – skok daleký

Ačkoli se naši závodníci několikrát umístili na stupních vítězů, v celkovém pořadí škol jsme se zařadili na 6. místo
Za reprezentaci školy děkujeme.

Markéta Petrů

zpráva „VSL 2018 - atletika I. st.” již byla zobrazena 59x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.