ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

VSL McDonaldś Cup 14

- napsáno 25. dubna 2014 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  vsl-mc-donald-4-5-14-velka

Naši nejmladší fotbalisté zabojovali v turnajích uspořádaných v rámci Valašské sportovní ligy a přidali do tabulky spoustu bodů. Chlapci z 1.-3. ročníku skončili na 5. místě a chlapci ze 4.-5. ročníku skončili na skvělém 3. místě!!

Posledními disciplínami jsou atletické závody pro děti  I. i II. stupně. Věřím, že průběžné 3. místo udržíme.

                                                  Mgr. Josef Hnaníček

→ přejít na fotogalerii

zpráva „VSL McDonaldś Cup 14” již byla zobrazena 765x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg