VSL - odbíjená 2018

- napsáno 6. dubna 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8399-velka

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 jsme se zúčastnily soutěže VSL v odbíjené v Brumově-Bylnici. Náš tým tvořily žákyně 9. ročníku – Katka Kulíšková, Adéla Bačová, Eliška Soukupová, Marie Chovančíková, Alžběta Vilímková, Verča Lišková a Monika Strnadová. Z 8. ročníku hrály Dorota Pippalová, Sára Strnadová, Anežka Hrnčiříková.

Před turnajem jsme se dozvěděly složení naší skupiny – Vlachovice, Újezd, Slavičín, takže jsme tušily, že to nebudeme mít lehké. Proti prvnímu soupeři z Vlachovic jsme lehce vyhrály 2:0. Silnější Újezd jsme rovněž porazily 2:0 a nastoupily jsme proti Slavičínu. Po vyrovnaném 1. a 2. setu jsme opět vyhrály 2:0 a čekalo nás finále s Brumovem, který je členem krajské soutěže. Zápas byl obtížný, bojovaly jsme až do konce, ale bohužel jsme prohrály 0:2. Celkové 2. místo nás však velmi těší. Děkujeme paní učitelce Hnaníčkové za celoroční přípravu.

Katka Kulíšková, kapitánka

zpráva „VSL - odbíjená 2018” již byla zobrazena 233x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.