VSL - odbíjená 2018

- napsáno 6. dubna 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-8399-velka

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 jsme se zúčastnily soutěže VSL v odbíjené v Brumově-Bylnici. Náš tým tvořily žákyně 9. ročníku – Katka Kulíšková, Adéla Bačová, Eliška Soukupová, Marie Chovančíková, Alžběta Vilímková, Verča Lišková a Monika Strnadová. Z 8. ročníku hrály Dorota Pippalová, Sára Strnadová, Anežka Hrnčiříková.

Před turnajem jsme se dozvěděly složení naší skupiny – Vlachovice, Újezd, Slavičín, takže jsme tušily, že to nebudeme mít lehké. Proti prvnímu soupeři z Vlachovic jsme lehce vyhrály 2:0. Silnější Újezd jsme rovněž porazily 2:0 a nastoupily jsme proti Slavičínu. Po vyrovnaném 1. a 2. setu jsme opět vyhrály 2:0 a čekalo nás finále s Brumovem, který je členem krajské soutěže. Zápas byl obtížný, bojovaly jsme až do konce, ale bohužel jsme prohrály 0:2. Celkové 2. místo nás však velmi těší. Děkujeme paní učitelce Hnaníčkové za celoroční přípravu.

Katka Kulíšková, kapitánka

zpráva „VSL - odbíjená 2018” již byla zobrazena 133x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.